Spojili sme sa, aby sme vedeli poskytnúť kvalitnejšie a dostupnejšie služby.

Platforma procooperation vznikla za účelom vytvorenie komplexného balíku služieb pre verejný aj súkromný sektor, ktorý bude dostupný pre všetkých našich klientov. Všetci partneri platformi sú spoločnosti, ktoré poskytujú svoje služby na vysokej úrovni s ľudským prístupom ku svojím klientom. Spojili sme sa, aby sme vedeli poskytovať naše služby ešte kvalitnejšie a dostupnejšie pre čo najväčšiu základňu klientov.

MLT consulting

Spoločnosť zaoberajúca sa digitalizáciou a automatizácou procesov prostredíctvom moderných informačných systémov uplatniteľných vo verejnej správe aj súkromných spoločnostiach.

Top privacy

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti ochrany osobných údajov, kybernetickej bezpečnosti a priemyselnej bezpečnosti pre verejnú správu a súkromný sektor.

BALTEUS

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním konzultačných služieb v oblasti predkladania žiadostí o nenávratné finančné príspevky a poskytovaním komplexných služieb pri verejnom obstarávaní.

Hronček & Partners

Renomovaná adkovátska kancelária s dlhoročnou tradícou poskytujúca právne a konzultačné služby pre verejnú správu aj súkromný sektor. Garant odbornosti a kvality platformy procooperation.

Členovia platformy Procooperation

Členovia platformy procooperation sú spoločnosti, ktoré poskytujú služby v oblastiach právnych služieb, ochrany osobných údajov a konzultačných služieb viac ako 5 rokov, pričom každá zo spoločností poskytuje svoje služby s dôkladom na prvotriednu kvalitu a spokojnosť koncového klienta.

Všetky spoločnosti, ktoré sú členom platformy spája túžba poskytnúť prvotriedne služby aj pre tých, ktorí nemajú veľké rozpočty alebo finančné možnosti.

Prečo je Procooperation pre
Vás vhodným partnerom?

Platforma Procooperation je postavená na odborníkoch s dlhoročnou praxou, ktorí majú otvorení prístup ku svojej práci a sú ochotní vždy nájsť spoločnú cestu medzi nami a našimi klientami.

  • tím odborníkov pripravený kedykoľvek začať
  • komplexnosť našich služieb, ktorá šetrí čas
  • cenová ponuka nastavená na Vaše finančné možnosti
  • viac ako 50+ spokojných klientov od firiem až po obce

Chcete sa pridať ku našim úspešným klientom? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru.

Financovanie projektov pripravené
aj pre menšie mestá a obce

Uvedomujeme si, že nie všetci máme rovnaké finančné možnosti. Platforma Procooperation má pripravené možnosti financovania všetkých poskytovaných služieb aj pre menšie mestá a obce, ktoré majú na tieto aktivity vyčlenený presný rozpočet.

Naši obchodní zástupcovia sú pripravení kedykoľvek otvoriť rokovania o akomkoľvek spôsobe financovania našich služieb.

 

novinky zo sveta dotácií a GDPR

Prečítajte si naše odborné články na tému dotácií a GDPR

Nechajte si posielať prehľad všetkých dôležitých zmien

Budeme Vás informovať len o nových zmenách v legislatíve, ktoré sa týkaju ochrany osobných údajov alebo o aktuálnych možnostiach čerpania dotácií.